در حال نمایش 3 نتیجه

همیشه خرید عطر و ادکلن با حساسیت‌های زیادی روبرو بوده است و در کل انتخاب یک عطر با برند معتبر اولویت اول افراد خواهد بود. اگر چه برندهای مختلفی از عطر و ادکلن در بازار وجود دارند اما برند Dandelion از جمله محبوب‌ترین برندهای عطر و ادکلن است که مورد تقاضای بسیاری از افراد قرار دارد. این برند در حدود سال 2001 در فرانسه راه‌اندازی شده است و در حال حاضر حداقل 34 رایحه فوق العاده جذاب را برای علاقه‌مندان ترتیب داده است.
ویژگی منحصربفرد عطر و ادکلن‌های برند دندلیون بکارگیری از عناصر طبیعت در رایحه‌های محصولات است که این موضوع سبب جذب بیشتر افراد به عطر و ادکلن‌های این برند شده است. ضمناً گفتنی است که شرکت Dandelion موفق به دریافت گواهی GMP شده است و هم اکنون با بیشتر شرکت‌های معتبر در جهان همکاری می‌کند که از جمله عوامل پیشرفت و همه‌گیری محصولات این برند، چنین موضوعی بوده است. البته استفاده از موادهای باکیفیت نیز تأثیر بسزایی در محبوبیت محصولات برند Dandelion داشته است.
گفتنی است که برند دندلیون در آخرین محصولات تولیدی خود توانسته است از یک ادکلن با حداقل 24 رایحه با نام هورسکوپ رونمایی کند که برای مردان و زنان قابل استفاده خواهد بود. این محصول به ادکلن ماه تولد شهرت پیدا کرده است.

ProductPromotionTimeline
10%
۴۶۱,۴۳۰ تومان
ProductPromotionTimeline
10%
۵۰۸,۷۷۰ تومان
ProductPromotionTimeline
10%
۶۶۳,۳۹۰ تومان